Вітаю Вас Гість | RSS

Інструкції з охорони праці

Субота, 25.05.2019, 04:49
Головна » Статті » Мої статті

ІНСТРУКЦІЯ з охорони праці та техніки безпеки при користуванні телевізором
І ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


   1.      Особи, які відповідальні за експлуатацію телевізора, повинні знати і суворо дотримуватись правил техніки безпеки.


ІІ ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ


2.1. Після зберігання телевізора в холодному приміщенні або після перевезення в зимових умовах, перед вмиканням в електромережу необхідне перебування телевізора при кімнатній температурі впродовж 4-5 годин.

2.2. Перш ніж ввімкнути телевізор, необхідно ознайомитись з інструкцією, з елементами управління і написати на зворотній стороні телевізора.

2.3. Перед вмиканням слід переконатися в тому, що телевізор знаходиться у робочому стані.

2.4. При виявленні будь-яких відхилень в роботі телевізора або виявленні несправності в електричній частині (порушення ізоляції проводів, порив проводу, будь-яке пошкодження ) слід терміново відключити телевізор і викликати майстра. Категорично забороняється проводити ремонт і регулювання телевізором.

2.5. Не залишайте телевізор без догляду дорослих у ввімкненому стані.

2.6. Переглядаючи телевізор слід виконувати санітарні вимоги (найкраще сприйняття складає 2,5 метри від екрану).

2.7. Вмикати і вимикати телевізор повинна доросла людина (вчитель, вихователь, музичний керівник). Краще це робити спеціальним пультом.

2.8. Після перегляду телепередачі :

    *

      вимкнути телевізор;
    *

      вивести дітей з приміщення;
    *

      провітрити приміщення.


Інструкція розроблена
Категорія: Мої статті | Додав: ohranatruda (14.06.2010)
Переглядів: 2728 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

До уваги користувачів! Вся інформація взята з відкритих джерел, призначена виключно для приватного використання, з метою самоосвіти користувачів ресурсу. Дана інформація не призначена для комерційного використання! Ні власник сайту, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи цей сайт користувач підтверджує свою повну згоду з усіма вище викладеними умовами використання інформації.
!

Реферати з ЦО, БЖД, охорони праці