Вітаю Вас Гість | RSS

Інструкції з охорони праці

Середа, 24.04.2019, 09:50
Головна » Статті » Мої статті

Інструкція з охорони праці при проведенні прогулянок, екскурсій, туристичних походів, експедицій


1. ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ОХОРОНИ ПРАЦІ

1.1. До прогулянкам, туристичним походам, екскурсіям і експедиціям допускаються учасники клубних формувань (далі за текстом - учасники), які пройшли інструктаж з охорони праці, і не мають протипоказань за станом здоров'я.
1.2. При проведенні прогулянок, туристичних походів, екскурсій і експедицій дотримуватися правил поведінки, встановлені режими пересування і відпочинку.
1.3. При проведенні прогулянок, туристичних походів, екскурсій і експедицій на учасників можливий вплив наступних небезпечних факторів:
- Зміна встановленого маршруту руху, самовільне залишення місця розташування групи;
- Травми ніг при неправильному підборі взуття і при пересуванні без взуття;
- Укуси отруйних тварин, плазунів і комах;
- Отруєння отруйними рослинами, плодами і грибами;
- Зараження шлунково-кишковими хворобами при вживанні води з неперевірених відкритих водойм.
1.4. При проведенні прогулянок, туристичних походів, екскурсій і експедицій групу учасників повинні супроводжувати двоє дорослих.
1.5. Для надання першої медичної допомоги при травмах обов'язково мати медичну аптечку з набором необхідних медикаментів і перев'язувальних засобів.
1.6. При нещасному випадку потерпілий або очевидець нещасного випадку зобов'язаний негайно повідомити про це керівника прогулянки, туристичного походу, екскурсії або експедиції.
1.7. Учасники повинні дотримуватися встановленого порядку проведення прогулянки, туристичного походу, екскурсії або експедиції і правила особистої гігієни.
1.8. Учасники, які допустили невиконання або порушення інструкції з охорони праці, притягуються до відповідальності. З учасниками, що допустили порушення інструкції, проводиться позаплановий інструктаж з охорони праці.
2. ВИМОГИ ОХОРОНИ ПРАЦІ перед проведенням ПРОГУЛЯНКИ, ТУРИСТИЧНОГО походи, екскурсії, ЕКСПЕДИЦІЇ

2.1. Пройти відповідну підготовку, інструктаж з охорони праці.
2.2. Надіти зручний одяг і взуття, не стискує рухів і відповідну сезону і погоді.
3. ВИМОГИ ОХОРОНИ ПРАЦІ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ПРОГУЛЯНКИ, ТУРИСТИЧНОГО походи, екскурсії, ЕКСПЕДИЦІЇ

3.1. Дотримуватися дисципліни, виконувати всі вказівки керівника або супроводжуючого, самостійно не змінювати встановлений маршрут руху і не залишати місце розташування групи.
3.2. Під час привалів щоб уникнути опіків і лісових пожеж не розводити багаття.
3.3. Не пробувати на смак будь-які рослини, плоди і гриби.
3.4. Не чіпати руками отруйних і небезпечних тварин, плазунів, комах, рослин і грибів, а також колючих рослин і чагарників.
3.5. При пересуванні не знімати взуття і не ходити босоніж.
3.6. Щоб уникнути зараження шлунково-кишковими захворюваннями не пити воду з відкритих неперевірених водойм, використовувати для цього питну воду з фляжки, яку необхідно брати з собою, або кип'ячену воду.
3.7. Дотримуватися правил особистої гігієни, своєчасно інформувати керівника прогулянки, туристичного походу, екскурсії або експедиції про погіршення стану здоров'я або травмах.
3.8. Поважати місцеві традиції і звичаї, дбайливо ставитися до природи, пам'яток історії та культури, до особистого і групового майну.
4. ВИМОГИ ОХОРОНИ ПРАЦІ В АВАРІЙНИХ СИТУАЦІЯХ

4.1. При отриманні травми учасником, при укусі його отруйними тваринами, плазунами, комахами негайно повідомити про це керівника або супроводжуючому.
4.2. Керівник повинен надати першу медичну допомогу і відправити потерпілого до найближчої лікувальної установи.
5. ВИМОГИ ОХОРОНИ ПРАЦІ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ПРОГУЛЯНКИ, ТУРИСТИЧНОГО походи, екскурсії, ЕКСПЕДИЦІЇ

5.1. Після закінчення прогулянки, екскурсії, експедиції, туристичного походу керівник повинен перевірити за списком наявність учасників у групі.
5.2. Всі учасники повинні прийняти душ або вимити обличчя і руки теплою водою з милом.


Категорія: Мої статті | Додав: ohranatruda (18.04.2014)
Переглядів: 1682 | Теги: Екскурсії, туристичні походи, Прогулянки, Експедиція | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

До уваги користувачів! Вся інформація взята з відкритих джерел, призначена виключно для приватного використання, з метою самоосвіти користувачів ресурсу. Дана інформація не призначена для комерційного використання! Ні власник сайту, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи цей сайт користувач підтверджує свою повну згоду з усіма вище викладеними умовами використання інформації.
!

Реферати з ЦО, БЖД, охорони праці